Preskočiť na obsah
GOtrade.sk

Administratíva a podporné služby

GOtrade.sk s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Prievidza
Od roku
2019
IČO
52 652 386

GOtrade.sk

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Cesta Vl. Clementisa 233/25, 971 01 Prievidza
Na trhu od
19. septembra 2019
IČO
52 652 386
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
29
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte GOtrade.sk

GOtrade.sk, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Cesta Vl. Clementisa 233/25, 971 01 Prievidza. Zapísaná je od 19. septembra 2019 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 29 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
GOtrade.sk, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
52 652 386
DIČ
2121093370
Dátum vzniku
19. septembra 2019
Sídlo
Cesta Vl. Clementisa 233/25, 971 01 Prievidza
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 38914/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 12. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa GOtrade.sk zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 29 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Výroba potravinárskych výrobkov

  • Výroba nápojov

  • Textilná výroba

Zobraziť všetkých 29 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Kuriérske služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Sťahovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli GOtrade.sk, s. r. o.?

Sídlo je na adrese Cesta Vl. Clementisa 233/25, 971 01 Prievidza.

Čím sa GOtrade.sk, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; maloobchod a veľkoobchod; výroba potravinárskych výrobkov.

Aké je IČO – GOtrade.sk, s. r. o.?

IČO je 52 652 386, DIČ 2121093370.

Kedy vznikla GOtrade.sk, s. r. o.?

Vznik: 19. septembra 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Cesta Vl. Clementisa 233/25 971 01 Prievidza

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre GOtrade.sk, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese gotrade-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.